INTERJERAI

INTERJERO VIZIJA

Įvertinę esamą situaciją (biudžetą, terminus, projekto apimtį), formuojame interjero viziją, planuojame proceso eigą.

TECHNINIS PROJEKTAS

Ieškome tinkamiausių funkcinių interjero sprendimų, atsižvelgiant į užsakovų poreikius bei interjero erdvių galimybes. Rengiame techninius brėžinius, vizualizacijas, parenkame apdailos medžiagas, projektuojame nestandartinius baldus.

AUTORINĖ PRIEŽIŪRA

Projekto metu užtikriname glaudų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp kliento, rangovų, gamintojų bei tiekėjų. Galime rekomenduoti laiko patikrintus gamintojus.

ARCHITEKTŪRA

PROJEKTINIS PASIŪLYMAS

Išanalizavus esamą situaciją, rengiame architektūrinį koncepcinį pasiūlymą. Pasiūlyme atskleidžiama tūrinė pastato idėja, medžiagiškumas bei preliminarus vidaus patalpų suplanavimas.

TECHNINIS PROJEKTAS

Pagal suderintą projektinį pasiūlymą, ruošiame techninį projektą: detalius brėžinius, aiškinamąjį raštą, reikalingą dokumentaciją.

STATYBOS LEIDIMAS

Teikiame projektą derinimui savivaldybėje statybos leidimui gauti.

APIE

"Viskas prasideda nuo kokio nors atspirties taško, bet tik tai, kas atliekama su dideliu užsispyrimu ir tikėjimu gali augti ir klestėti. Man Utopium yra visa puokštė tikslų, siekių, vizijų ir planų. Tvirto ir nuoširdaus bendradarbiavimo pavyzdys. Tai, kas padeda suprasti, kas ir kodėl tu esi, koks tavo kūrybinis kelias ir šaligatviai." K. ŽIOGELIENĖ

  • 2013

    PRADŽIA

    2005-aisiais susipažinome studijuodamos interjero dizainą, o po kelerių metų, 2013m., susitikome vėl su naujomis žiniomis bei patirtimi ir įkūrėme architektūros ir interjero dizaino studiją UTOPIUM.

MES

KLIENTAI

Įspūdis paperka. Interjeras - tai pirmasis įspūdis, kuriamas Jūsų klientui. Mes siekiame, kad kompanijos interjeras taptų paskutiniu štrichu pristatant Jūsų verslą.

Prodinvest EU
Bauwerk BOEN group
AutoBanga
Fort legal